آشنایی با مبدل کاتالیستی و نحوه عملکرد آن

آشنایی با مبدل کاتالیستی و نحوه عملکرد آن، با گسترش صنعت خودروسازی و افزایش تعداد خودروها در سراسر جهان، سازمان‌های محیط زیستی جهانی، استانداردهای آلایندگی را برای خودروها تعریف کردند و میزان مشخصی از آلاینده‌های تولیدی برای هر خودرو مشخص شد. بر این اساس خودروسازان وظیفه داشتند که از قطعات و تجهیزاتی در خودرو استفاده کنند تا از آلودگی دودهای خروجی از اگزوز ناشی از احتراق بکاهد. 

ادامه مطلب: آشنایی با مبدل کاتالیستی و نحوه عملکرد آن

تاریخچه سیستم کنترل کشش (TCS) خودرو

تاریخچه سیستم کنترل کشش (TCS) خودرو، از آنجایی که تکنولوژی سیستم کنترل کشش یا همان TCS یک سیستم پیشرفته و کاربردی است، در این مقاله برآن شدیم تا شما را با تاریخچه پیدایش و ساخت این سیستم آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: تاریخچه سیستم کنترل کشش (TCS) خودرو

آشنایی با کولر خودرو، نحوه عملکرد و علائم خرابی آن

آشنایی با کولر خودرو، نحوه عملکرد و علائم خرابی آن، در این مقاله قصد داریم شما را با کولر خودرو بیشتر آشنا کنیم. آنچه در این مقاله مطالعه می‌کنید نکات مناسبی برای آشنایی با کولر ماشین است. اهمیت کولر و در حالت کلی سیستم سرمایش و گرمایش خودروها به حدی است که شاید همین سیستم، نتیجه رقابت تنگاتنگ دو خودرو را رقم بزند. با ما همراه باشید تا بیشتر با نحوه عملکرد کولر خودرو آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با کولر خودرو، نحوه عملکرد و علائم خرابی آن

آشنایی با قطعات تشکیل دهنده کولر و علائم خرابی هریک از آنها

آشنایی با قطعات تشکیل دهنده کولر و علائم خرابی هریک از آنها، کولر خودرو همانند سایر بخش های خودرو از قطعات و بخش های کوچکتری تشکیل شده است که هرکدام وظیفه و فعالیت مخصوص خود را دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با قطعات تشکیل دهنده کولر خودرو آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با قطعات تشکیل دهنده کولر و علائم خرابی هریک از آنها

نکات مهم و کاربردی در مورد کولر خودرو

نکات مهم و کاربردی در مورد کولر خودرو، در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد کولر خودرو و نحوه استفاده از آن بپردازیم. با ما همراه باشید تا نکاتی کاربردی در مورد کولر و نحوه استفاده از آن در اختیار شما قرار دهیم.

ادامه مطلب: نکات مهم و کاربردی در مورد کولر خودرو